REŠTART po prekonaní Covidu.

Únava, vyčerpanosť, nedostatok životnej energie, sily a strata chuti do života – to sú najčastejšie problémy, ktoré klienti uvádzajú po prekonaní Covidu.

Na telesnej úrovni sa prejavujú tráviace ťažkosti, nevoľnosti, pocity na zvracanie, rôzne bolesti na tele, ťažoba na hrudi a kašeľ, problémy s dýchaním a spektrum ďalších problémov až po mentálnu stránku ako stavy depresie, strachov, pesimizmu a rôznych úzkostí.

Z pohľadu regresnej terapie je Covid silný spúšťačom, ktorý odhalí a vynorí z nášho vnútra to, čo sa na podvedomej úrovni v nás dialo dlhšiu dobu, avšak nebolo to pre nás viditeľné. Ide o stránky života, ktoré sme žili, akceptovali, pripúšťali si a snažili sa s nimi žiť.

Avšak v jednej chvíli si telo, duša a myseľ povedia „DOSŤ“, takto ďalej nie…

Covid je SILNÝM UKAZOVATEĽOM ZMENY, ktorú je potrebné zaviesť do života, a ktorá následne prospieva celému nášmu bytiu.

V tomto prípade sa veľmi účinná javí prenatálna technika najmä preto, že je „širokospektrálna“.

Má široký záber, dokážeme ňou spracovať kopec problémov, stavov, pocitov a emócií a súčasne nám dovoľuje spracovať podvedomé programy, ktoré nám negatívne ovplyvňujú život.

Po terapii nastáva úľava, rýchla regenerácia a reštart organizmu a počas ďalších troch týždňov prichádzajú žiadúce zmeny do života, uvedomenia a človeku sa mení život k lepšiemu tentokrát bez potreby vyvíjať nejakú snahu.“Zmenili sme vnútro a tieto zmeny sa prejavujú v našej realite“.

Mohlo by sa vám páčiť

Leave a Reply