O mne

Dnes viem, že všetko prichádza v pravý čas. A každý má ten svoj pravý čas inokedy. A je to tak v poriadku.

Venujem sa regresnej terapii a osobných konzultáciám s klientmi viac ako 13 rokov. To že to bude moja srdcová záležitosť som dopredu nevedela, ale dnes po takej dobe to môžem s istotou v srdci potvrdiť. Je to pre mňa absolútne naplňujúce. Je to pre mňa veľkým prínosom, sebarealizáciou a to, že sa to deje s ľahkosťou a samo, to je už len pridanou hodnotou, keď robíte niečo srdcom.

Veľa krát som uvažovala o tom, prečo som o regresnej terapii nevedela skôr. V svojej dvadsiatke napríklad. Ako inak som mohla žiť a nažívať. Zľahka by som dospela, omnoho ľahšie by som sa bola vyrovnávala s prekážkami života, vyhla sa mnohým problémom, alebo si vychutnávala skutočný život  omnoho skôr.  

ONO TO VŠAK MALO BYŤ PRESNE TAK, AKO TO BOLO. 

Mala som si v živote prejsť presne tým, čím som si prešla, aby som po „objavení“ regresnej terapie mohla objaviť ďalší svet.

V podstatne ten istý, ale súčasne úplne iný. Môj život pred a po sú

AKOBY DVA RÔZNE ŽIVOTY.

  • Pamätám si na deň, kedy som šla na sedenie regresnej terapie prvý krát. Bolo to dávno a bolo to v tom najlepšom slova zmysle pre mňa zlomové.
  • Výsledok, ktorý sa dostavil, mi pripadal zázračný. A potom to už išlo akosi samé a sadla som si do terapeutického kresla viackrát.

  • Roky som študovala o regresnej terapii všetko, čo sa mi dostalo do rúk, čo som objavila v knihách a na internete.
  • Až som sa jedného dňa rozhodla, že si splním sen a dovolím sama sebe – venovať si štúdium so všetkým, čo k tomu patrí.


A ZVYŠOK PRIŠIEL POSTUPNE, POTICHU A SÁM.

Všetko, čím som si v živote prešla, sa mi dnes vďaka terapiám prepája a plne to využívam aj v terapeutickej praxi.

REGRESNÁ TERAPIA JE MOJÍM NAPLNENÍM, MOJOU SEBAREALIZÁCIOU A MOJOU LÁSKOU.

NAUČILA MA TOLERANCII, LÁSKE, LÁSKAVOSTI A ZODPOVEDNOSTI.

V PRVOM RADE K SEBE SAMEJ A TEDA AJ K DRUHÝM.

IBA TO MÔŽEME VYŽAROVAŤ, ČO V SEBE MÁME.

Regresná terapia dokáže zázraky, keď sme na ne pripravení. A klient, ktorý za terapeutom prichádza – pripravený je. Ten krajší vonkajší svet, ktorý sa zjaví po terapii, je reakciou na naše vnútorné premeny.

V rokoch 2011 – 2014 som absolvovala kompletný odborný výcvik regresnej terapie u regresného terapeuta Patrika Bálinta a od roku 2011 sa venujem regresnej terapii profesionálne. Absolvovala som doplnkové semináre aj ďalšie vzdelávacie kurzy, ktoré ma neustále posúvajú ďalej. Pri práci s klientmi využívam aj Terapiu prítomného okamihu. Ono sa to kombinuje akosi samo – presne tak, ako to klient potrebuje. 

ABSOLVOVANÉ VZDELANIE:

2011 – 2014 Regresná terapia

2014 – 2015 Terapia orientovaná na prítomnosť

Regresnú terapiu som študovala u Patrika Bálinta. Niekoľkoročný výcvik regresnej terapie som ukončila Záverečnou Profiling prácou na tému Vplyv regresnej terapie na život človeka

Záverečnú profiling prácu, ktorou som ukončila štúdium, si môžete prečítať, alebo stiahnuť na tomto odkaze:

Vplyv regresnej terapie na život človeka

Príjemné čítanie.