„Ťažké psychiatrické diagnózy“ – ako z toho VON

TO – čo medicína nazýva neliečiteľné, zdedené, definitívne alebo na celý život – TO je v podstate súbor „zdedených“ – podvedome natiahnutých alebo vedome vytvorených programov, ktoré keď sa nám nahromadia, tak vytvárajú Chorobu, Utrpenie, Bolesť duše, Bolesť tela alebo Diagnózy.

Vždy, keď sa „dostaneme“ do štádia s nálepkou nejakej diagnózy, vždy sa s tým dá niečo robiť, minimálne to zlepšiť do stavu bez utrpenia, alebo sa od toho úplne oprostiť do absolútnej slobody.

V podstate to je aj dôvod, prečo sa nám problémy, trápenia, choroby a diagnózy dejú.

Na jednej strane si naťahujeme podvedomé negatívne programy v prenatálnom období a v detstve. A súčasne sa k tomu celému ešte programujeme sami – lebo tak sme to naučení.

TO SÚ TYPY PROGRAMOV AKO:

▪️mne nič nepomáha,

▪️nič sa s tým nedá robiť,

▪️to je strašné, zlé, navždy, je to ťažké,

▪️nezvládam to, nezvládnem to,

▪️zhoršuje sa to, žiadne výsledky,

▪️druhí to majú ľahké,

▪️nedá sa to vydržať, nestojí to za to

➕ všetky druhy ODPORU.

My to týmto celé udržujeme v zakonzervovanom stave, prípadne sa nám to zhoršuje.

🌿 Ktokoľvek sa chce z niečoho dostať, v prvom rade je nevyhnutné UZNAŤ, že je to pre mňa ťažké a následne urobiť to vnútorné ROZHODNUTIE, že toto nie, toto už žiť nebudem.

🌿 Pokiaľ zo seba robíme obeť, dovtedy sa nám budú problémy opakovať, lebo si ich stavom obete priťahujeme.

🌿 Keď sa rozhodneme, že stačilo – vtedy sa prileje energia do nášho tela a bytia a vnímame nové možnosti a riešenia, ktoré boli doteraz pre nás neviditeľné.

☘️PRÍPAD KLIENTKY☘️

psychóza, depresia, úzkosť, panické ataky

Psychiatrické diagnózy, ktoré klientka menovala, som si ani nezaznamenávala, lebo pre mňa nie je podstatné názvoslovie problémov z medicíny, ale to, ako samého seba vníma klient.

Vždy ma zaujíma ako sa ten dotyčný klient cíti, čo zažíva, ako sa to jemu prejavuje, čo si o tom myslí, ako uňho vyzerá „depresia, úzkosť, psychóza, panika“ a pod.

Klientka bola pod vplyvom silnejších liekov, ale ani to nevadí tomu, aby sme vedeli spolu pracovať. Okrem všemožných diagnóz a množstva psychiatrických liekov, nedokázala vyjsť z domu a teda nevedela na terapiu prísť. Nakoniec ju priviezol niekto z rodiny.

☘️V jednoduchosti a láske ☘️ sme sa porozprávali o ťažkostiach ktoré zažíva, o panike, hrôze, stavoch bytia, ktoré ju dostávajú na samú hranu života, alebo ju nútia ohrozovať samu seba, či túžiť tu nebyť / nežiť.

Aj o tom, ako by v lete chcela ísť niekam na dovolenku, čo je pre ňu dlhodobo nereálne.

Potom sme to všetko spracovali v prenatálnej technike, (tá ide priamo po príčine) kedy sa už veci dejú samé a ide to ľahko a program za programom sa odstraňuje akoby automaticky.

V ZÁVERE SEDENIA bola klientka uvoľnená, v pohode, a akoby viac tu na zemi. Jednoducho nebola neprítomná, ako keď prišla.

☘️Spätná väzba po mesiaci☘️

✔️ Psychiatrička jej znížila dávku silných liekov o polovicu a cíti sa omnoho lepšie. Taktiež stihla povedať, že v lete ide na dovolenku so sestrou a teší sa, aj keď ešte cíti obavy.

✔️ Hlas v telefóne bol úplne iný, ako keď sa objednávala na terapiu. Nemotal sa jej jazyk, bola plne prítomná a akoby ožila.

✔️ Teraz rieši najmä telo a silné bolesti. Dohodli sme, že ešte príde, tam je toho čo ešte posunúť, ale už len tento prvý krok, jedno jediné sedenie v dnešnej dobe dokáže našu vlastnú realitu pootočiť do Slobody, Ľahkosti a Radosti.

“A O TO CELÉ TU IDE”.

Všetko čo sa nám deje – sa nám deje iba preto, aby sme sa OSLOBODILI. A súčasne s tou slobodou objavujeme múdrosť, ktorá nám už zostáva navždy.

A to ostatné, čo si o tom myslíme sú len programy, ktoré majú stále nad nami menšiu a menšiu moc, až jedného dňa zistíme že žiadnu. A to je nádych SLOBODY.

Mohlo by sa vám páčiť