Transformátor Života – rakovina

Náš Život nemá byť o UTRPENÍ, o STRPENÍ niekoho alebo niečoho v našich životoch. Nie je o tom, že sme si sem prišli niečo odtrpieť a cestou umrieť na nejakú bolestnú chorobu. Síce nám odmala bolo vštepované niečo iné, ale tá naozajstná a pravdivá realita je iná.


PRIŠLI SME SEM NAPĹŇAŤ SEBA SAMÝCH.

PRIŠLI SME SEM ZAŽÍVAŤ RADOSŤ, ROBIŤ TO, ČO NÁS TEŠÍ A SEBAREALIZOVAŤ SA.


Keď sa príliš vychýlime od Šťastného Života – prichádzajú rôzne “upozornenia”. Zažívame nepohodu, sme v strese, sme unavení, zhoršuje sa spánok. Zažívame smútky, strachy, obavy, depresie, úzkosti a iné. Nepoznáme už takmer vôbec radosť. A život nám pomaly prestáva dávať zmysel.

Ako ľudstvo sme zvyknutí zaprieť sa ešte viac, prepnúť na autopilota a ísť ďalej. Začneme sa ešte viac snažiť, ešte viac vydávať z energie. Začneme samých seba viniť, že niečo nezvládame a strácame ďaľšiu energiu. Našu cennú životnú energiu.

A zrazu nás sprevádzaju rôzne fyzické prejavy. Choroby, diagnózy, neduhy na tele, len aby sme si to konečne všimli. Aby sme zavnímali, že sme sa vychýlili z rovnováhy, že nám a nášmu bytiu niečo chýba. Že nežijeme život prospešný životu.

Naše telo je veľmi múdre, vie ochorieť a vie sa uzdraviť. Potrebuje však k tomu určitý čas a aj vhodné podmienky. Tie podmienky vytvárame my samy. Nie vonkajší svet. To my. My sme tu tými tvorcami. A všetko čo prichádza zvonka je iba „ponuka“. Buď prikývnem a beriem, alebo nie.


Rakovina je jeden z najsilnejších ukazovateľov toho, že život je pre nás NEZNESITEĽNÝ a my v danom stave zotrvávame bezo zmeny.


Je to o podvedomej, alebo inak povedané neuvedomovanej

  • neSEBALÁSKE
  • sebaPODCEŇOVANÍ
  • neHODNOTE
  • podriadenosti
  • vzdaní sa
  • Deštrukcii v našom vnútri.

Ide o podvedomú neNÁVISŤ k sebe a životu bez toho, aby to človek vedel, aby to ľudská bytosť vnímala.

Človek je obeťou.

Obeťou života, Obeťou partnera, Obeťou okolností, Obeťou druhých, Obeťou na tejto zemi.

A tak aj žije, myslí, cíti, vníma, reaguje a správa sa.


Vždy sú tí druhí dôležitejší ako on sám, človek sa rozdáva na všetky strany, snaží sa zavďačiť, doslova slúži druhým a pošliapáva seba samého. Ani si len neuvedomuje svoje vlastné chcenia, túžby, predstavy o živote. Tam niekde vo vnútri má súbor podvedomých programov, podľa ktorých žije. A tie sú deštruktívne voči jeho bytiu. Ničia ho pomaly, sajú mu pomaly život, berú si jeho energiu.

Spočiatku sa ukazujú stopky, ktoré majú človeka zastaviť, aby vykonal žiadúce zmeny v živote. Ale on to nevidí, nevníma a necíti.

Až príde STOPKA. AKO TRANSFORMÁR JEHO ŽIVOTA A GENERÁTOR ZMENY.

Buď u človeka dochádza k zmene a prenastaveniu vnútra, chorobu postupne zvládne a žije následne šťastnejší život. V tomto procese, ktorý býva obzvlášť tvrdý a náročný sa človek stáva ľudskou bytosťou. Bytosťou, ktorá začína vnímať samu seba, vidí sa novými očami, začína si uvedomovať, čo mu tu na Zemi neprospieva, ako vlastne žil a žije. A dochádza k rozhodnutiu vo vnútri, že takto nie.

ALEBO ČLOVEK UMIERA.

Podvedome si to ten človek vyberá sám. Niekto má vnútornú silu a energiu na prerod. A niekto nemá. Každý prichádza s inou výbavou z rodu – vzorce, presvedčenia, programy a modely správania. Tie nás ovplyvňujú a my sa podľa toho správame. Medicína to volá genetika – my programy správania.

V KONEČNOM DÔSLEDKU JE TO STÁLE O TOM JEDNOM A TOM ISTOM.

DOVOLIŤ SI – POSTAVIŤ SEBA NA PRVÉ MIESTO.

V tom je povedané úplne úplne všetko,,,,,

Sme tvorcovia vlastných životov a ak dokážeme niečo stvoriť — tak to dokážeme aj odstrániť.

A popri tom postupne tvoriť a stvoriť ten najlepší a najkrajší život, po akom sme skutočne vždy túžili .

Mohlo by sa vám páčiť

Leave a Reply