Peniaze prúdia zo Spokojnosti

Pokiaľ sme ohľadom peňazí v Nepohode, v Strese, pod Tlakom, v Strachu, či Napätí ▶️ tak presne toto vysielame do vonkajšieho sveta a znemožňujeme sami sebe rýchly a ľahký obrat k lepšiemu. Ak sa nám niečo aj podarí, tak s extrémnym úsilím, snahou a drinou, alebo len dočasne.

Ako v každej inej oblasti života, tak aj vo finančnej máme:

✔️bloky a negatívne presvedčenia

✔️ťaživé pocity a myšlienky, čo sa týka peňazí

✔️strach z nedostatku, neistotu z budúcnosti

✔️nevieru v dostatok a hojnosť

✔️negatívne presvedčenia, že si nezaslúžime, že nie sme dosť

Ak naši rodičia trpeli nedostatkom peňazí – nežili v hojnosti – ťažko pracovali kvôli živobytiu ▶️ často nás tieto programy sprevádzajú v živote. Z opačného uhla pohľadu zasa platí ▶️ že ak sa od týchto programov oslobodíme – dokážeme sa dostať do úrovní, o ktorý sa nám ani nezdalo.

Potrebujeme sa naučiť ZMIERNIŤ a ZJEMNIŤ tému peňazí.

Začať o nich uvažovať inak. Prestať veriť starým programom a presvedčeniam, pustiť napätie a tlak, a v neposlednom rade, prestať sa tak úporne snažiť.

PENIAZE SÚ ENERGIA AKO KAŽDÁ INÁ

Energiu slnka vieme prijať bez snahy, bez potreby zaslúžiť si ju. Proste tu je a my prijímame. To isté vieme mať aj s peniazmi a ich energiou.

V terapii s klientmi pri riešení témy Peňazí, Hojnosti, Blahobytu a Nedostatku používam najčastejšie dve techniky:

✔️ Prenatálna technika

✔️ Technika detstvo

SEDENIE KLIENTA:

Dlhoročný podnikateľ mal obrovský problém s exekúciami vo firme. Nemal predstavu ako splatiť záväzky, banky mu nechceli požičať. Predstava, že firma skončí v konkurze mu nedala spávať, vyvolávala strachy, úzkosť a nevoľnosť. Bol v permanentnom strese a opakoval, že nech urobí čokoľvek – nič mu nevychádza.

Už prvá otázka ▶️ AKO TO MÁTE S PENIAZMI práve teraz ▶️ spustila kopec negatívnych programov, nezdarov, negatívnych presvedčení a pocitov, ťaživých myšlienok a názorov na peniaze, ale aj na biznis svet.

VŠETKO TOTO JE PRE NÁS PROGRAMOM, KTORÝ NÁS OVPLYVŇUJE A BLOKUJE

✔️ Podchytili sme tému z každej strany a následne spracovali v technike všetko to, čo z klienta v úvodnom rozhovore vyšlo

✔️Po sedení bol klient uvoľnený a v pohode, ale nechcelo sa mu veriť, že sa niečo zmení. Ani to ale nezabráni zmenám, ktoré prídu.

spätná väzba po 6 týždňoch

Klient zavolal: „Viete, je to už celkom fajn. Nejak som sa upokojil. Ustálilo sa to, banky mi nakoniec schválili úver, dlhy splácam, ide to, aj biznis sa rozbieha, ale,,,, myslel som si, že budem milionár,,,,, 🔆

Vysvetlila som mu, že z exekúcií ku miliónom je trošku dlhšia cesta. A TEDA CHCEL PRÍSŤ ZNOVA.

SEDENIE KLIENTA

✔️Zasa sme podchytili tému peňazí – tentokrát z iného uhla ➕ tému Hojnosť a Nadbytok peňazí.

✔️v tej neexistujúcej Hojnosti a Nadbytku peňazí sídlia naše silné bloky, ktoré nás nechcú pustiť do života v hojnosti a štedrosti.

✔️Keď toto podchytíme v terapii, spojíme klientovi so životom a odstránime príčinu – tak sa dokážeme pozdvihnúť aj z popola.

Klient odchádzal spokojný, cítil sa uvoľnene a fajn a bol zvedavý, aké zmeny prídu do jeho života.

spätná väzba po 6 týždňoch

„Môj čistý zisk za mesiac január bol 27 000 EUR. Smajlíky a radosť. Že nestíhajú vo firme vybavovať objednávky. Že sa mu hrnú dopyty. „

Aj takto to môže vyzerať. Tu už doslova išlo o kvantový skok, ale bol na to zjavne pripravený. Jeho tá suma „neovalila“.

✔️Najlepšie na terapii je, že TÁ TRANSFORÁCIA JE NEZVRATNÁ. TO ČO SPRACUJEME, SA UŽ NEVRÁTI.

✔️ V terapii to NAŠE PODVEDOMIE – NAŠA PSYCHIKA pochopia, že negatívne programy a opakujúce sa modely správania nie sú a nikdy neboli naše.

✔️síce sme si ich natiahli podvedome, aj sme ich žili, ale neboli naše. Preto potom pre nás prestávajú existovať.

✔️A na ich mieste si automaticky vytvárame vlastné presvedčenia, ktoré nám slúžia a my začíname robiť veci podľa seba, ono to potom ide ľahko lebo SME a STÁVAME SA JEDINEČNÝMI

Neprišli sme sem trpieť, neprišli sme sa sem trápiť. Prišli sme sem zažívať radosť a napĺňať samých seba, nezávisle na tom, čo to je, alebo čo to bude. A o tom to všetko je – pustiť už do našich životov to pekné, to ľahké, to po čom túžime, to pravdivé a naplňujúce.